☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Rokietnica
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Środa 20.10.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wyniki konsultacji społecznych dotyczących zmiany numeracji porządkowej ul. Trakt Napoleoński w miejscowościach Rokietnica i Krzyszkowo

Dotyczy: Wyniki konsultacji społecznych w sprawie zmiany numeracji porządkowej ul. Trakt Napoleoński w miejscowościach Rokietnica i Krzyszkowo

W dniu 31 maja 2017 r. zakończyły się konsultacje społeczne w sprawie zmiany numeracji porządkowej ul. Trakt Napoleoński w miejscowościach Rokietnica i Krzyszkowo.

Konsultacje społeczne zostały przeprowadzone zgodnie z Zarządzeniem Nr 39/2017 Wójta Gminy Rokietnica z dnia 8 maja 2017 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących zmiany numeracji porządkowej ul. Trakt Napoleoński w miejscowościach Rokietnica i Krzyszkowo.

W konsultacjach wzięło udział 2 mieszkańców, 2 pracowników Urzędu Gminy, 1 sołtys. Uwagi i opinie w formie pisemnej na formularzu zgłosiły 2 osoby, z czego 1 formularz został wysłany drogą elektroniczną.

Zestawienie zgłoszonych przez mieszkańców Gminy Rokietnica opinii i uwag dotyczących przedmiotu konsultacji zamieszczono poniżej:

  1. Wariant zaproponowany przez Gminę jest optymalny i porządkuje bałagan.
  2. Zaproponowany wariant przewiduje rezerwowe numery na niezabudowanych działkach pomimo, że podziałów działek nie ma. Zadano także pytanie o koszty tej zmiany oraz o oznaczenia nowej numeracji, czy nowo nadane numery miałyby być opatrzone literą „T”.

W nawiązaniu do złożonych uwag Urząd Gminy Rokietnica wyjaśnia, że nawet na pustych, niezabudowanych działkach numery muszą zostać zarezerwowane, ponieważ musi pozostać zapas wolnych numerów. W przypadku powstania podziałów działek Urząd Gminy musi mieć możliwość nadania budynkom właściwej numeracji. Koszty związane ze zmianą numeracji ponosi Właściciel nieruchomości. Numeracja porządkowa naniesiona na mapie stanowiącej proponowany wariant zmiany nie będzie opatrzona literą T, było to tylko oznaczenie robocze.

Wytworzył:
Dorota Jóźwiak
Udostępnił:
Sokulska Katarzyna
(2017-06-07 15:05:47)
Ostatnio zmodyfikował:
Sokulska Katarzyna
(2017-06-07 15:28:01)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 7160073