☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Rokietnica
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Środa 20.10.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Ogłoszenie o wynikach naboru na stanowisko urzędnicze Inspektora do spraw infrastruktury drogowej w Urzędzie Gminy Rokietnica

Nr RO.2110.5.2021

Rokietnica, dn. 12.04.2021 r.

 

                              

OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Wójt Gminy Rokietnica informuje, że w wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze do zatrudnienia na stanowisku inspektora do spraw infrastruktury drogowej w Urzędzie Gminy Rokietnica, ul. Golęcińska 1, 62-090 Rokietnica, została wybrana Pani Urszula Radoń.

UZASADNIENIE WYBORU:

Pani Urszula Radoń wykazała się odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudnienia na stanowisku inspektora do spraw infrastruktury drogowej w Urzędzie Gminy Rokietnica. Kandydatka prezentowała umiejętności i kompetencje warunkujące właściwe wykonywanie zadań na stanowisku objętym naborem. Komisja, przy dokonaniu wyboru opartego na teście kompetencji oraz rozmowie kwalifikacyjnej, kierowała się takimi atutami kandydatki jak rzetelność, odpowiedzialność, wieloletnie  doświadczenie zawodowe w zespołach projektowych zajmujących się opracowywaniem obiektów kubaturowych oraz zagospodarowania terenu, otwartość, komunikatywność, gotowość podejmowania nowych wyzwań i brania udziału w projektach doskonalących jakość życia mieszkańców oraz predyspozycje do budowania dobrych relacji z klientem Urzędu i współpracownikami.                                                                    

Rokietnica, dnia 12 kwietnia 2021  r.

/-/ z up. Wójta Gminy Rokietnica
Danuta Potrawiak
Sekretarz Gminy Rokietnica

Wytworzył:
Udostępnił:
Sokulska Katarzyna
(2021-04-12 11:05:09)
Ostatnio zmodyfikował:
Sokulska Katarzyna
(2021-04-12 11:07:19)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 7160073