☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Rokietnica
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Środa 20.10.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Ogłoszenie o wynikach naboru na stanowisko urzędnicze Inspektora do spraw księgowości w Gminnej Jednostce Oświatowej w Rokietnicy

                                                                                          Rokietnica, dnia 23 kwiecień 2021 r.

 

OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU
NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

w GMINNEJ JEDNOSTCE OŚWIATOWEJ
w ROKIETNICY

Dyrektor Gminnej Jednostki Oświatowej w Rokietnicy informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Gminnej Jednostce Oświatowej w Rokietnicy, ul. Golęcińska 1, 62-090 Rokietnica do zatrudnienia na stanowisku Inspektora do spraw księgowości  w Gminnej Jednostce Oświatowej w Rokietnicy wybrana została Pani Maria Kaczmarek.

UZASADNIENIE WYBORU:

Pani Maria Kaczmarek spełniała  wskazane w ogłoszeniu  wymogi formalne wykazując  się również odpowiednimi kompetencjami do zatrudnienia  na stanowisku Inspektora do spraw księgowości w Gminnej Jednostce Oświatowej w Rokietnicy. Kandydatka prezentowała odpowiednią wiedzę merytoryczną i praktyczną na temat zagadnień wskazanych w głoszeniu. Rozmowa kwalifikacyjna zwróciła uwagę Komisji,  iż kandydatka wykazuje cechy charakteru pozwalające na  sprawną realizację stawianych na tym stanowisku zadań.
 

Naboru dokonano na podstawie  rozmowy kwalifikacyjnej,  podczas której kandydatka  zaprezentowała swoje kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe i kompetencje.

/-/ Halina Stanicka
Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

Wytworzył:
Udostępnił:
Sokulska Katarzyna
(2021-04-23 12:37:59)
Ostatnio zmodyfikował:
Sokulska Katarzyna
(2021-04-23 12:40:42)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 7160073