☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Rokietnica
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Środa 20.10.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Ogłoszenie o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze Podinspektora ds. ochorny środowiska w Urzędzie Gminy Rokietnica

Nr RO.2110.8.2021

Rokietnica, dn. 31.05.2021 r.

 

OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Wójt Gminy Rokietnica informuje, że w wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze do zatrudnienia na stanowisku podinspektora do spraw ochrony środowiska w Urzędzie Gminy Rokietnica, ul. Golęcińska 1, 62-090 Rokietnica, został wybrany Pan Sławomir Urbaniak.

UZASADNIENIE WYBORU:

Pan Sławomir Urbaniak wykazał się odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudnienia na stanowisku podinspektora do spraw ochrony środowiska w Urzędzie Gminy Rokietnica. Kandydat prezentował umiejętności i kompetencje warunkujące właściwe wykonywanie zadań na stanowisku objętym naborem. Komisja, przy dokonaniu wyboru opartego na rozmowie kwalifikacyjnej, kierowała się takimi atutami kandydata jak wiedza z zakresu administracji, rzetelność, wieloletnie doświadczenie zawodowe w instytucji publicznej, znajomość zagadnień i dokumentów z zakresu ochrony środowiska dotyczących Gminy Rokietnica, otwartość, komunikatywność, gotowość podejmowania nowych wyzwań i brania udziału w projektach podnoszących jakość życia mieszkańców oraz predyspozycje do budowania dobrych relacji z klientem Urzędu i współpracownikami.                                                                           

Rokietnica, dnia 31 maja 2021 r.

 /-/ z up. Wójta Gminy Rokietnica

Danuta Potrawiak Sekretarz Gminy Rokietnica

Wytworzył:
Udostępnił:
Kępa Agnieszka
(2021-05-31 09:42:55)
Ostatnio zmodyfikował:
Kępa Agnieszka
(2021-05-31 09:45:39)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 7160073