☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Rokietnica
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Środa 20.10.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Ogłoszenie o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze referenta/specjalisty ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych w Urzędzie Gminy Rokietnica

Nr RO.2110.10.2021

Rokietnica, dn. 06.08.2021 r.

 

 

OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Wójt Gminy Rokietnica informuje, że w wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze do zatrudnienia na stanowisku referenta/specjalisty ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych w Urzędzie Gminy Rokietnica, ul. Golęcińska 1, 62-090 Rokietnica, została wybrana Pani Elżbieta Karbowska.

UZASADNIENIE WYBORU:

Pani Elżbieta Karbowska wykazała się odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudnienia na stanowisku referenta do spraw ewidencji ludności i dowodów osobistych w Urzędzie Gminy Rokietnica. Kandydatka prezentowała umiejętności i kompetencje warunkujące właściwe wykonywanie zadań na stanowisku objętym naborem. Komisja, przy dokonaniu wyboru opartego na rozmowie kwalifikacyjnej, kierowała się takimi atutami kandydatki jak wiedza kierunkowa z zakresu ewidencji ludności, dowodów osobistych, prowadzenia rejestru wyborców oraz przeprowadzania wyborów, rzetelność, wieloletnie doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej na stanowisku zgodnym z zakresem obowiązków zawartym w ogłoszeniu o naborze, znajomość przepisów prawa i dokumentacji wymaganej do realizacji zadań dotyczących ewidencji ludności, dowodów osobistych oraz ciążących na gminie w zawiązku z przeprowadzaniem wyborów, otwartość, komunikatywność, gotowość podejmowania nowych wyzwań organizacyjnych podnoszących jakość obsługi klientów Urzędu, predyspozycje do budowania dobrych relacji z klientem Urzędu, współpracownikami, a także administracją rządową.

Rokietnica, dnia 6 sierpnia 2021 r.

/-/ z up. Wójta Gminy Rokietnica

Danuta Potrawiak Sekretarz Gminy Rokietnica

Wytworzył:
Udostępnił:
Kępa Agnieszka
(2021-08-06 11:19:41)
Ostatnio zmodyfikował:
Kępa Agnieszka
(2021-08-06 11:38:59)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 7160073