☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Rokietnica
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Środa 20.10.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Ogłoszenie o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze referenta do spraw windykacji i kontroli podatkowej w Urzędzie Gminy Rokietnica

Nr RO.2110.11.2021

Rokietnica, dn. 27.08.2021 r.

OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Wójt Gminy Rokietnica informuje, że w wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze do zatrudnienia na stanowisku referenta do spraw windykacji i kontroli podatkowej w Urzędzie Gminy Rokietnica, ul. Golęcińska 1, 62-090 Rokietnica, została wybrana Pani Martyna Barcińska.

UZASADNIENIE WYBORU:

Pani Martyna Barcińska wykazała się odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudnienia na stanowisku referenta do spraw windykacji i kontroli podatkowej w Urzędzie Gminy Rokietnica. Kandydatka prezentowała umiejętności i kompetencje warunkujące właściwe wykonywanie zadań na stanowisku objętym naborem. Komisja, przy dokonaniu wyboru opartego na rozmowie kwalifikacyjnej, kierowała się takimi atutami kandydatki jak wiedza kierunkowa z zakresu ordynacji podatkowej oraz dochodów jednostek samorządu terytorialnego ze szczególnym uwzględnieniem konieczności dochodzenia należnych gminie podatków i opłat, rzetelność, doświadczenie zawodowe z zakresu zadań objętych naborem zdobyte w administracji samorządowej, skuteczność i dociekliwość, otwartość i komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z klientem Urzędu, współpracownikami, a także instytucjami i podmiotami zewnętrznymi stanowiącymi istotne ogniwo  procesu windykacji.                                                                     

Rokietnica, dnia 27 sierpnia 2021  r.

/-/ z up. Wójta Gminy Rokietnica

Danuta Potrawiak Sekretarz Gminy Rokietnica

Wytworzył:
Udostępnił:
Kępa Agnieszka
(2021-08-27 13:12:13)
Ostatnio zmodyfikował:
Kępa Agnieszka
(2021-08-27 13:13:38)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 7160073