☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Rokietnica

Wtorek 07.02.2023

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wyniki naboru na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora do spraw zagospodarowania przestrzennego i geodezji w Urzędzie Gminy Rokietnica

Nr RO.2110.11.2022

Rokietnica, dn. 27.10.2022 r.

OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Wójt Gminy Rokietnica informuje, że w wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze do zatrudnienia na stanowisku podinspektora do spraw zagospodarowania przestrzennego i geodezji w Urzędzie Gminy Rokietnica, ul. Golęcińska 1, 62-090 Rokietnica, została wybrana Pani Dominika Nowak.

UZASADNIENIE WYBORU:

Pani Dominika Nowak wykazała się odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudnienia na stanowisku podinspektora do spraw zagospodarowania przestrzennego i geodezji w Urzędzie Gminy Rokietnica.

Kandydatka prezentowała umiejętności i kompetencje warunkujące właściwe wykonywanie zadań na stanowisku objętym naborem.

Komisja rekrutacyjna, przy dokonaniu wyboru, kierowała się takimi atutami kandydatki jak kierunkowe wykształcenie w zakresie geodezji, znajomość przepisów prawa w zakresie: ustawy o planowaniu przestrzennym, ustawy o gospodarce nieruchomościami, ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne, ustawy Prawo budowlane, ustawy Kodeks postępowania administracyjnego.

Kandydatka prezentowała następujące kompetencje i umiejętności warunkujące właściwe wykonywanie zadań na stanowisku objętym naborem takie jak: wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność działania w sytuacjach stresowych, gotowość do podejmowania nowych wyzwań oraz predyspozycje do budowania dobrych relacji z klientem, współpracownikami, a także instytucjami i podmiotami zewnętrznymi.

Komisja, przy dokonaniu wyboru, zwróciła uwagę na doświadczenie kandydatki związane z bezpośrednią obsługą klientów, prowadzeniem postępowań administracyjnych dotyczących wydawania decyzji o warunkach zabudowy oraz decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz analizą dokumentacji geodezyjnej.

/-/ Danuta Potrawiak
Sekretarz Gminy Rokietnica

Sprawę prowadzi:

Małgorzata  Ciesielczyk Referent ds. obsługi sekretariatu i kadr

telefon: (61)8960-634

Wytworzył:
Małgorzata Ciesielczyk
Udostępnił:
Sokulska Katarzyna
(2022-10-27 12:32:02)
Ostatnio zmodyfikował:
Sokulska Katarzyna
(2022-10-27 12:34:07)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 1364470