☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Rokietnica

Wtorek 31.01.2023

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wyniki naboru na wolne stanowisko urzędnicze informatyka w Urzędzie Gminy Rokietnica

Nr RO.2110.12.2022

Rokietnica, dn. 07.11.2022 r.

OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Wójt Gminy Rokietnica informuje, że w wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze do zatrudnienia na stanowisku informatyka w Urzędzie Gminy Rokietnica, ul. Golęcińska 1, 62-090 Rokietnica, został wybrany Pan Piotr Śmiejkowski.

UZASADNIENIE WYBORU:

Pan Piotr Śmiejkowski wykazał się odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudnienia na stanowisku informatyka w Urzędzie Gminy Rokietnica.

Kandydat prezentował umiejętności i kompetencje warunkujące właściwe wykonywanie zadań na stanowisku objętym naborem.

Komisja rekrutacyjna, przy dokonaniu wyboru, kierowała się takimi atutami kandydata jak kierunkowe wykształcenie o specjalności informatycznej.

Kandydat prezentował następujące kompetencje i umiejętności warunkujące właściwe wykonywanie zadań na stanowisku objętym naborem takie jak: wysoką kulturę osobistą, komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność działania w sytuacjach stresowych, gotowość do podejmowania nowych wyzwań oraz predyspozycje do budowania dobrych relacji z klientem, współpracownikami, a także instytucjami i podmiotami zewnętrznymi.

Komisja, przy dokonaniu wyboru, zwróciła uwagę na doświadczenie kandydata związane z instalacją, konfiguracją, obsługą i konserwacją sprzętu komputerowego i sieciowego.

Z up. Wójta Gminy Rokietnica
Sekretarz Gminy
Danuta Potrawiak

Wytworzył:
Udostępnił:
Sokulska Katarzyna
(2022-11-07 16:26:42)
Ostatnio zmodyfikował:
Sokulska Katarzyna
(2022-11-07 16:53:11)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 1362911