☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Rokietnica

Wtorek 31.01.2023

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wyniki naboru na wolne stanowisko urzędnicze Inspektora do spraw funduszy zewnętrznych i rozwoju w Urzędzie Gminy Rokietnica

Nr RO.2110.13.2022

Rokietnica, dn. 25.11.2022 r.

OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Wójt Gminy Rokietnica informuje, że w wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze do zatrudnienia na stanowisku Inspektora do spraw funduszy zewnętrznych i rozwoju w Urzędzie Gminy Rokietnica, ul. Golęcińska 1, 62-090 Rokietnica, została wybrana Pani Katarzyna Pawlik-Cyc.

UZASADNIENIE WYBORU:

Pani Katarzyna Pawlik-Cyc wykazała się odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudnienia na stanowisku Inspektora do spraw funduszy zewnętrznych i rozwoju w Urzędzie Gminy Rokietnica.

Kandydatka prezentowała umiejętności i kompetencje warunkujące właściwe wykonywanie zadań na stanowisku objętym naborem.

Komisja rekrutacyjna, przy dokonaniu wyboru, kierowała się takimi atutami kandydatki jak kompleksowe podejście do zarządzania projektem, planowanie działań, czuwanie nad efektywną realizacją projektów oraz kontrola i monitorowanie postępów prac.

Kandydatka prezentowała następujące kompetencje i umiejętności warunkujące właściwe wykonywanie zadań na stanowisku objętym naborem takie jak: wysoką kulturę osobistą, komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność działania w sytuacjach stresowych, gotowość do podejmowania nowych wyzwań oraz predyspozycje do budowania dobrych relacji z klientem, współpracownikami, a także instytucjami i podmiotami zewnętrznymi.

Komisja, przy dokonaniu wyboru, zwróciła uwagę na doświadczenie kandydatki związane z prowadzeniem projektów wdrożeniowych.

/-/ Z up. Wójta
Danuta Potrawiak
Sekretarz Gminy Rokietnica

Wytworzył:
Agnieszka Antczak
Udostępnił:
Sokulska Katarzyna
(2022-11-25 10:23:57)
Ostatnio zmodyfikował:
Sokulska Katarzyna
(2022-11-25 10:51:28)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 1362911